رویه ارسال سفارش

رویه ارسال سفارش – ایران کلکسیون

رویه ارسال سفارش


پست سفارشی

سفارش توسط پست جمهوری اسلامی ایران ارسال خواهد شد. فعال  
پست پیشتاز سفارش توسط پست جمهوری اسلامی ایران ارسال خواهد شد. فعال  
الوپیک سفارش توسط الوپیک ارسال خواهد شد. فعال  
تیپاکس (پرداخت هزینه ارسال در مقصد) هزینه ارسال تیپاکس بر اساس معیار های آنها سنجیده و در محل تحویل  کالا از شما دریافت می کنند و شما می توانید از سایت تیپاکس محدودیت ارسال  موقعیت کالا را مشاهده فرمایید.کد پیگیری محموله شما در سفارشات ثبت می  گردد و می توانید آن را از شرکت تیپاکس پیگری فرمايید. فعال  
الوپیک/اسنپ باکس/ با قابلیت پرداخت در محل هزینه ارسال الوپیک/اسنپ باکس بر اساس معیار های آنها سنجیده و در  محل تحویل کالا به همراه هزینه محموله از شما دریافت می شود. فعال 


تفاوت پست پیشتاز و سفارشی چیست؟ کدام یک زودتر به مقصد می رسند؟

شرایط ارسال:

الکتروغفوری متعهد است در روزهای کاری تمام سفارش‌هایی ثبت شده را برابر با قوانین که در پی می‌آید، به دست به دست مشتریان خود برساند. در صورت بروز هرگونه مشکل در این روند الکتروغفوری از  راه‌های ارتباطی مانند: تماس تلفنی با شماره همراه و یا ثابت ثبت شده در پروفایل مشتری؛ اس ام اس(پیامک) و یا ایمیل مشکل پیش آمده را به اطلاع مشتری برساند و زمان بعدی ارسال را با او هماهنگ کند.
در صورت در دسترس نبودن مشتری و عدم توانایی او در هماهنگی ارسال یا برقراری ارتباط با ایشان سفارش پس از 3 روز کاری لغو می شود و در مبلغ پرداختی توسط کاربر به اعتبار حساب کاربری ایشان اضافه می شود.

از آنجا که بازه های ارسال کالا برای الکتروغفوری طبق زمان بندی های خاصی  تعریف می‌شود لازم  است در زمان ثبت سفارش بر اساس مفاهیم زیر عمل گردد.درخواست های خارج از  این بازه زمانی به هیچ وجه مورد وثوق الکتروغفوری نیست.
فروشگاه اینترنتی الکتروغفوری این اجازه را دارد تا بازه های زمانی اعلام شده برای ارسال کالا را بنا به شرایط و حجم سفارشات تغییر دهد. از طریق تماس تلفنی یا پیامک موضوع را به مشتری اعلام نماید.
بازه های ارسال تهران در روز های کاری در بازه 9-18 می باشد و سفارش در طول بازه به دست مشتری خواهد رسید و امکان تعیین زمان دقیق تحویل کالا به مشتری وجود نخواهد داشت.

اگر سفارش ثبت شده تا قبل از ساعت 14 باشد در همون روز ارسال و اگر بعد از ساعت 14 باشد در روز کاری بعد تحویل داده می شود.
برای  سفارشات شهرستان زمان تحویل کالا به شرکت پست یا تیپاکس در هنگام ثبت  سفارش مشخص  می شود و کاربر برای پیگیری وضعیت سفارش خود باید با استفاده  از کد رهگیری مرسوله پستی به سایت شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و یا کد رهگیری مرسوله تیپاکسی به سایت شرکت تیپاکس مراجعه نماید.
باید توجه  داشته باشید که مسئولیت ثبت آدرس گیرنده بر عهده مشتری می باشد سفارش ها به آدرس ثبت شده توسط شما در هنگام ثبت سفارش ارسال خواهد شد، از  این رو  باید در ثبت آدرس و کدپستی در فرآیند ثبت سفارش دقت کافی داشته باشید. در صورت بروز اشتباه از سوی مشتری در ثبت آدرس گیرنده هزینه ارسال مجدد به آدرس صحیح بر عهده مشتری می باشد.

روز کاری:

روز های کاری الکتروغفوری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:00 الی 18:00 و پنجشنبه ها از ساعت 09:00 الی 14:00 می باشد.منظور از روزکاری روزهای کاری غیر تعطیل مصرح در تقویم  رسمی جمهوری اسلامی ایران است و هر گونه تغییرات به وجود آمده در این روزها باید از طریق رسانه‌های عمومی به اطلاع عموم رسیده باشد. منظور از  زمان ارسال تاریخ و بازه ساعتی است که در ثبت نهایی  سفارش و در فاکتور دیجیتال شما ثبت می‌گردد.