درباره ما

الکتروغفوری همراه مطمئن شما

فروشگاه اینترنتی الکتروغفوری بهترین بستر برای خرید اینترنتی لوازم روشنایی و لامپ های تخصصی شما در ایران است . "اصل بودن کالا " ، " ارسال سریع" و "مشاوره تخصصی" از ویژگی های مهم و  اساسی در الکتروغفوری از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به  آن پایبند باشد . الکتروغفوری سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و  تنوع آن بیفزاید تا بتواند نیاز همه ی افراد با هر نوع سلیقه را در خرید  لوازم روشنایی و لامپ های تخصصی مرتفع کند .

مجموعه الکتروغفوری با همدلی و همکاری جوانان مستعد و  با انگیزه ایرانی و همچنین حمایت سرمایه گذارانی با سابقه 30 ساله در زمینه  تولید ، صادرات ، واردات در سال 1373متولد شد . ما ضمن درک بهای  زمان در شرایط زندگی مدرن، بستری را جهت برطرف کردن بخشی از نیازهای شما با  حق انتخاب بیشتر نسبت به خرید حضوری فراهم کردیم و در طی این مسیر بر اصل  اصالت و درستی محصولات فروشگاه اینترنتی الکتروغفوری در تمامی شرایط ثابت قدم  هستیم و با اطمینان کامل اصالت کلیه اجناس را ضمانت می کنیم . امیدوار  هستیم در آینده ای نزدیک با توجه به تجربه های اندوخته در این سال ها به  عنوان اولین مرجع تخصصی آنلاین روشنایی و لامپ های تخصصی در زمینه مشاوره و فروش  محصولات با اصلات در کشور عزیزمان در کنار شما باشیم .
این فروشگاه مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی انواع محصولات در ایران است. جدیدترین کالاها با تنوعی بی‏‌نظیر در گروه‏‏‌های مختلف کاربردی مانند گوشی‏‏‌های موبایل، تبلت، لپ تاپ و انواع رایانه، دوربین دیجیتال، صوتی و تصویری، ماشین‏‏‌های اداری، کنسول‌های بازی، ابزارهای دیجیتال و غیره در این فروشگاه عرضه می‏‏‏‌شوند.


این  فروشگاه با در اختیار داشتن تجربه عمده‏‌ای از بازار عرضه محصولات در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها،   نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند.  کاربران و مشتریان این فروشگاه می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با  دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، این فروشگاه را  بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره  بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری این فروشگاهست.


این صفحه قرار است درباره کسب و کار شما صحبت کند. شاید به ظاهر این صفحه چندان اهمیتی نداشته باشد، اما واقعاً یکی از مهمترین صفحات شماست. چرا که شما را به مخاطب معرفی و درباره تخصص و مهارت شما صحبت می‌کند. به این ترتیب است که مشتری‌ها (به خصوص مشتری‌های بزرگ) به شما اعتماد خواهند کرد.

برای آنکه یک صفحه‌ی درباره ما حرفه‌ای داشته باشید، به این نکات توجه کنید:

1. شما می‌توانید در این صفحه درباره‌ی زمینه کاری، سوابق، مهارت‌ها و اهداف خود صحبت کنید.

2. اگر امکانش را دارید، اعضای شرکت خود را به صورت کامل در این صفحه معرفی کنید. حتی می‌توانید یک صفحه زیر مجموعه برای تیم خودتان ایجاد کنید و تک به تک آن‌ها را به همراه تصاویر آن‌ها، منتشر کنید.

3. اگر یک شرکت رسمی هستید، حتماً تاریخ تاسیس، شمارۀ ثبت و اطلاعات رسمی شرکت را در اختیار مخاطبان قرار دهید.

4. تا جای ممکن از لحن خشک و رسمی دوری کنید. کاربران اینترنت لحن صمیمی و ساده را ترجیح می‌دهند.

5. سعی کنید از کلیشه‌ها دوری کنید و متن این صفحه را با توجه به هویت، ارزش‌ها و افکار شرکت خود بنویسید. این موضوع قطعاً در نگاه متفاوت مخاطب به شما تاثیر خواهد داشت.