درباره ما

الکتروغفوری همراه مطمئن شما

فروشگاه اینترنتی الکتروغفوری بهترین بستر برای خرید اینترنتی لوازم روشنایی و لامپ های تخصصی شما در ایران است. "اصل بودن کالا "، " ارسال سریع" و "مشاوره تخصصی" از ویژگی های مهم و اساسی در الکتروغفوری از نخستین روز تأسیس بوده و تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد. الکتروغفوری سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع آن بیفزاید تا بتواند نیاز همه ی افراد با هر نوع سلیقه را در خرید لوازم روشنایی و لامپ های تخصصی مرتفع کند.

مجموعه الکتروغفوری با همدلی و همکاری جوانان مستعد و با انگیزه ایرانی و همچنین حمایت و سرمایه گذاری با سابقه 30 ساله در زمینه تولید، صادرات و واردات در سال 1373 متولد شد.ما ضمن درک بهای زمان در شرایط زندگی مدرن، بستری را جهت برطرف کردن بخشی از نیازهای شما با حق انتخاب بیشتر نسبت به خرید حضوری فراهم کردیم و در طی این مسیر بر اصل اصالت و درستی محصولات فروشگاه اینترنتی الکتروغفوری در تمامی شرایط ثابت قدم  هستیم و با اطمینان کامل اصالت کلیه اجناس را ضمانت می کنیم. امیدوار هستیم در آینده ای نزدیک با توجه به تجربه های اندوخته در این سال ها به عنوان اولین مرجع تخصصی آنلاین روشنایی و لامپ های تخصصی در زمینه مشاوره و فروش محصولات با اصالت در کشور عزیزمان در کنار شما باشیم.

این فروشگاه با در اختیار داشتن تجربه عمده‏‌ای از بازار عرضه محصولات در ایران با تنوعی بسیار بالا از برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان این فروشگاه می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، این فروشگاه را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری این فروشگاه می باشد.